KONST / Litografier / Färglitografi 8639639
*
nr 863 9639
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi , Per Andersson, 181/250, motivet: 50x36
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 december 2013
kl 18:32:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 06:17:41
1
100 kr
2/12 15:34:27
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Läs mer om Pär Andersson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per andersson pär andersson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:48
*
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Läs mer om Pär Andersson
nr 863 9639
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi , Per Andersson, 181/250, motivet: 50x36
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 december 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 06:17:41 | 1 | 100 kr |
2/12 15:34:27 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i SkellefteÃ¥ 1926, död 2015.Läs mer om Pär Andersson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per andersson pär andersson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:48